PŘEPRAVA DVOUKOLA

Prostřednictvím přepravce za 499,- Kč při platbě předem na účet nebo 649,- Kč při platbě na zboží dobírku. Samotná doprava se platí předem vždy převodem na účet. Je to proto, že když si zákazním koupi rozmyslí, když už je odesláno a kolo si nepřevezme, musím zaplatit nejen dopravu tam, ale i zpět a to je má ztráta. Cena dopravy drobného zboží viz Obchodní podmínky.
Na Slovensko i na dobírku v EUR cca za 750,- EUR. Platba za dopravu také předem na účet.
Po domluvě lze zboží dovézt do 100 km z obce Dědek (u Lázní Bohdaneč, 533 41) za 4 Kč za km tam a zpět tj. 8 Kč za km k Vám a to v dopoledních hodinách vč. So a Ne.

Ale nejvíce se vyplatí přijet si osobně a kolo si prohlédnout a vyzkoušet u nás, na krásné nové silnici, kde není žádný provoz a zóna 30km/h.
 
Dle zkušenosti víme, že se dá dvoukolo naložit téměř do nebo na téměř jakékoliv auto. Nemůžete-li vézt kolo např. na placato na dřevěném žebříku na střeše auta nebo vozíku, tak záleží jen na způsobu sklápění zadních sedadel vašeho vozu. Po sundání řidítek i s krkem (jeden šroub) se dvoukolo Cruiser vešlo např. do malého VW Polo r.v. 97 nebo i do sporťáku Hyundai Coupe r.v. 98 s řidičem a spolujezdcem.

Můžete zvolit i cestu vlakem. Samozřejmě je třeba si u ČD ověřit do jakého spoje a jakou formou Vám kolo vezmou.